minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Rrokadë te Besa, Shoshi zëvendëson Ramën - Struga.net

Rrokadë te Besa, Shoshi zëvendëson Ramën

0

Miftar Rama ka dhënë dorëheqje nga Besa. Ndërsa, ekipi pejan trajner të ri e ka emëruar Valdet ShoshinNë shtabin teknik të skuadrës së Besës është bërë një rrokad. Trajneri i deritanishëm i Besës, Miftar Rama ka dhënë dorëheqje të pa revokueshme nga pozita. Ai këtë vendim e ka marrë të shtunën, derisa ia ka kumtuar kryesisë së klubit dhe futbollistëve.“Kam vendosur të largohem nga pozita e trajnerit, pasi kam nevojë për pushim. E falënderoj kryesin e klubit dhe futbollistët”, ka deklaruar Rama për Express.Ndërsa, klubi pejan menjëherë e ka gjetur trajnerin e ri. Ekipin pejan do ta drejtoj Valdet Shoshi, i cili edhe në të kaluarën e ka udhëheq… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy