minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Schalke, Keller: Nuk mund të pengojmë dot largimin e Draxler - Struga.net

Schalke, Keller: Nuk mund të pengojmë dot largimin e Draxler

0

Trajneri i Schalke 04, Jens Keller ka deklaruar se skuadra e tij nuk ka asnjë mundësi të frenojë largimin e yllit të saj, Julian Draxler. Sipas asaj që theksoi Keller, Draxler ka një klauzolë prej 45,5 milionë Eurosh dhe nëse një skuadër vendosë ta paguajë atë, drejtuesit e “Bluve Mbretërorë” nuk mund të bëjnë asgjë për të penguar largimin e tij. Gjatë merkatos së Janarit u përfol shumë për një kalim të 20-vjeçarit gjerman te Arsenali por oferta e drejtuesve të klubit londinez nuk e bindi Schalken dhe Draxler qëndroi në Gelsenkirshen.Por në një intervistë për të përditshmen gjermane “Bild”, trajneri i Bluve, Jens Keller përveçse shprehu kënaq… …

Share.

Comments are closed.