minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Schumi ka shfaqur shenja përmirësimi - Struga.net

Schumi ka shfaqur shenja përmirësimi

0

Sinjale pozitive vijnë mbi gjendjen shëndetsore të Michael Schumacher. Ish-piloti i Ferrarit, Felipe Massa, i cili ka garuar për një kohë të gjatë përkrah gjermanit, në një intervistë për mediat deklaroi se 7 herë kampioni i Botës ka shfaqur shenja përmirësimi.Braziliani pranoi se kishte vizituar 24 orët e fundit Schumacherin, dhe ishte përpjekur të fliste me ish-kolegun e tij duke pritur për shenja reagimi nga ana e gjermanit.Massa pranoi se i kishte treguar Schumit gjithçka për skuadrën dhe makinën e tij të re. Gjithashtu piloti i ri i Williams theksoi se gjatë kohës që qëndroi në dhomën e Schumit, ai shfaqi shenja reagimi duke lëvizur gojë… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy