minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Seria A, Roma nuk gabon ndaj Bolognas fiton 1-0 - Struga.net

Seria A, Roma nuk gabon ndaj Bolognas fiton 1-0

0

Roma nuk heq dorë nga gara për titull. Verdhekuqtë e Garcias triumfojnë 1-0 në transfertën e Bolongës duke dhuruar një tjetër provë forcë në “Dall Ara”, ku vendos një gol në fundin e pjesës së parë i Naingolan, i pari verdhekuq për të. Përballë një kundërshtari që luan për mbijetesë nuk është asnjëherë e thjeshtë dhe Bolonga e nisi mirë takimin duke u përpjekur të rrezikojë portën e miqve, por rastin më të mirë gjithsesi e pati Roma që goditi dhe shtyllën me Destron.Takimi u zhbllokua më në fund në minutën e 37-të, kur Naingolan, i ardhur këtë dimër në kryeqytet gjatë hapjes së merkatos, shfrytëzoi një pasim perfekt të Pjanic për të depozitua… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy