minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Shkupi mposht Ferizajn në miqësoren madhështore - Struga.net

Shkupi mposht Ferizajn në miqësoren madhështore

0

Këtë manifestim e ka bërë të veçantë edhe prezenca e shumë emrave të mëdhenj të futbollit shqiptarë, e që kanë qenë dhe pjesë e KF Shkupi në të kaluarën.KF Shkupi ka vazhduar me paraqitje të mirë në ndeshjet miqësore duke arritur një fitore të merituar ndaj ekipit të Ferizajt, skuadër kjo që është në pozitën e dytë të Superligës së Kosovës dhe një nga pretendentët për kampion.Me një ceremoni që e ka përcjellë prezantimi i përforcimeve dhe shpalosja e logos ndriçuese të FC Shkupi, në shkallët e stadiumit ishin mbledhur më shumë se 3000 shikues për të përcjellu dhe ndeshjen miqësore në mes dy skuadrave shqiptare, Shkupi dhe Ferizaj.Këtë manifes… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy