minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Shqiptari që kushton 50 milionë euro - Struga.net

Shqiptari që kushton 50 milionë euro

0

Schalke 04 synon të bëhet ekipi numër dy në Gjermani pas Bayern Munchen. Për këtë qëllim ata po krijojnë një ekip plot me talente të rinj.Pas Deaxler, Kolasinac, Mayer dhe Goretza, Schalke po tenton të marrë në ekipin e parë fenomenin, Donis Avdijaj. Shqiptari me pasaportë gjermane luan për ekipin U-17 të kombëtares gjermane, ku ka shënuar 44 gola në 25 ndeshje.Në një sezon me kombëtaren U-19, ai deri tani ka shënuar 13 gola në 10 ndeshje. Avdijaj është sulmues me aftësi të jashtëzakonshme teknike dhe ka një shënjestër vrasëse pavarësisht se është vetëm 17 vjeç.17-vjeçari ishte në bankinë në ndeshjen e luajtur ndaj Leverkusen. Avdijaj ka zgja… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy