minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Shtyhen dy gara në olimpiket e Soçit - Struga.net

Shtyhen dy gara në olimpiket e Soçit

0

Dy gara u shtynë sot në Lojrat Olimpike Dimërore të Soçit, për shkak të mjegullës së dendur.Dygarëshi 15 kilometërsh grup për meshkuj është planifikuar për nesër, pasi u shty dy herë nga mjegulla.Zyrtarët shtynë gjithashtu edhe raundet fillestare dhe finale për snowboarding për meshkuj, për shkak të mjegullës por nuk e kanë caktuar se kur do të mbahet gara.Pas këtyre ndryshimeve, medaljet do të jepen sot vetëm për pesë gara, përfshirë atë të vallëzimit në akull ku përballen Kanadaja me Shtetet e Bashkuara.Amerikanët Meryl Davis dhe Charlie White, janë në krye të klasifikimit, në prag të garës vendimtare në stil të lirë, por ata përballen me n… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy