minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Të gjithë jemi fajtorë - Struga.net

Të gjithë jemi fajtorë

0

“Nëse krerët e federatës e shohin që nuk mund ti japin asgjë volejbollit atëherë e udhës do të ishte të lëshojnë rrugë për të tjerët”,tha ekskluzivisht për gazetën kombëtare “Bota sot” Husaj, anëtar i ekipit “Copra Elior Piacenza”.Volejbollisti me prejardhje nga Peja, Gazmend Husaj, është i vetmi shqiptar që luan në Serie A të Italisë. Ai është anëtar i ekipit “Copra Elior Piacenza”, e cila në muajin shkurt është eliminuar në çerekfinalen e Champions League nga ekipi rus, Zenit. Husaj luan në pozitën e pranuesit, i cili me Piancenza-n kanë synimet titullin dhe Kupën e Italisë. Ai flet ekskluzivisht për gazetën kombëtare “Bota sot” se cilat ek… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy