minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
“Turp i madh që asnjë kanal sportiv nuk jep ndeshjen Tirana-Crvena Zvezda - Struga.net

“Turp i madh që asnjë kanal sportiv nuk jep ndeshjen Tirana-Crvena Zvezda

0

Takimi mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës, e vlefshme për paraeliminatoret e Champions League, po transmetohet tek televizioni i familjeve Berisha-Meta.

Kryebashkiaku i Librazhdit Kastriot Gurra, që është një ndjekës i futbollit shqiptar, e ka cilësuar të turpshme faktin që asnjë televizion sportiv nuk e transmeton këtë takim.

“Gjithë jetën jam tifoz i Partizanit dhe nuk kam në plan ta ndryshoj pavaresisht formës.

Por të lozi ekipi kampion i Shqiperisë me kampionët e Serbisë,sidomos pas asaj super ndeshje në Tibilis dhe asnjë kanal sportiv mos e japi këtë ndeshje është TURP i madh.
Kaq😡”, shkruan Gurra. (TemA)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy