minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Verratti: Juve do të ishte hap prapa për mua - Struga.net

Verratti: Juve do të ishte hap prapa për mua

0

Mesfushori i talentuar i PSG-së, Marco Verratti, e ka hedhur poshtë idenë që të largohet nga gjiganti francez për t’iu bashkuar Juventusit, duke e përshkruar këtë si një hap prapa për karrierën e tij.21-vjeçari po kërkohet me ngulm nga Zonja e Vjetër e Torinos, por ai kishte refuzuar më parë kalimin në këtë skuadër për shkak se shqetësohej për minutazhin që do ta kishte në fushë. Sidoqoftë, ai tash është bërë një lojtar i rëndësishëm në PSG dhe nuk po mendon për Juventusin.“Nëse do të shkoja te Juventusi tani, do të ishte një hap prapa për mua. Jam mirë këtu dhe dua të qëndroj për një kohë të gjatë. Kur isha fëmijë, më pëlqente Juventusi, por… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy