minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Verratti + Lucas = Pogba - Struga.net

Verratti + Lucas = Pogba

0

Sipas të përditshmes sportive franceze L’Equipe, Paris Saint-Germain vazhdon të jetë i interesuar për mesfushorin e Juventusit, Paul Pogba.Ylli francez është duke shkëlqyer me Bianconerët dhe spekulohet se është shndërruar në një prej objektivave kryesor të kampionit të Ligue 1, për transferim gjatë afatit kalimtar të verës.Juventus ka insistuar se Pogba nuk është në shitje, por kohë më parë presidenti Andrea Agnelli ka pranuar se do ta kishte të vështirë të refuzonte një ofertë prej rreth 60 milionë eurosh, sa raportohej se është i gatshëm të paguajë klubi i pasur nga Parc des Princes.Mirëpo, tani ka zhvillime të reja në këtë drejtim. Paris … …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy