minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
VIDEO/ Armand Duka, presidentët e Superiores dhe gazetarët, e “djegin” para ndeshjes me Bjellorusinë - Struga.net

VIDEO/ Armand Duka, presidentët e Superiores dhe gazetarët, e “djegin” para ndeshjes me Bjellorusinë

0

Një ditë para ndeshjes, delegacioni i Kombëtares shqiptare e ka “djegur” në hotelin ku po qëndrojnë.

Siç shihet në videon e siguruar nga Gazeta TemA, presidenti Duka bashkë me presidentët e Superiores dhe gazetarët, janë duke u dëfryer mes pijeve dhe muzikës kuqezi.

Festa ka nisur para kohe dhe duket se të gjithë janë të bindur për triumfin e nesërm kundër Bjellorusisë. (TemA)


Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy