minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
VIDEO: Dortmundi fitore e gola ndaj Nurnbergut - Struga.net

VIDEO: Dortmundi fitore e gola ndaj Nurnbergut

0

Dortmundi fitore e gola ndaj Nurnbergut Borussia Dortmund e ka mposhtur Nurnbergin në kuadër të javës së 23-të të bundesligës. Ndeshja e zhvilluar në Signal Luna Park u mbyll me rezultat 2-0 në të mirë të milionerëve. Mats Hummels në minuten e 51′, Roberto Lewandowski në minuten e 64’dhe Mkhitaryan në minuten e 83′ siguruan fitoren e skuadrës së Jurgen Klopp. Në ndeshjet tjera të bundesligës u arriten këto rezultate: FT Augsburg 1-1 Hannover FT Leverkusen 0-1 Mainz FT Braunschweig 1-1 Borussia Monchengladbach FT Bremen 1-0 Hamburger… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy