minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
VIDEO: Presidenti i KOKSH-it Viron Bezhani dhe Monika Kryemadhi japin leksione kërcimi në Jal - Struga.net

VIDEO: Presidenti i KOKSH-it Viron Bezhani dhe Monika Kryemadhi japin leksione kërcimi në Jal

0

Presidenti i Komitetit Olimpik Shqiptar, Viron Bezhani, i cili është një nga njerzit e besuar të Ilir Metës, ka kaluar disa ditë pushimi në kamping e LRI-së në Jal.

Bezhani ka shfrenuar talentin e tij dhe në kërcim.

Siç shihet dhe në videon e më poshtme, Bezhani dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka dhuruar një kërcim përpara të rinjve të LRI-së në Jal.

Kujtojmë që KOKSH që drejtohet nga Bezhani prej shumë vitesh, është në kaos total, pas akuzave për korrupsion që i kanë bërë njëri-tjetrit sekretari Stavri Bello dhe presidenti Viron Bezhani. (TemA)


Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy