minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Yjet e Napoli-t përfundojnë në kazanët e plehrave, klubi shpjegon arsyen - Struga.net

Yjet e Napoli-t përfundojnë në kazanët e plehrave, klubi shpjegon arsyen

0

Napoli është i grumbulluar në Castel Di Sangro, në Abruzzo, ku po punon për t’u përgatitur sa më mirë për fillimin e sezonit të ri.

Dhe janë bërë menjëherë virale imazhet e Koulibaly, Luperto dhe Ghoulam që futen në kazanët e plehrave për të bërë atë që quhet krioterapi (trajtimi me temperatura të ulëta që ndihmon për dhimbjen e muskujve), që zakonisht bëhet në vaska të studiuara në çdo detaj dhe që janë shumë të kushtueshme.

Megjithatë, ndonjëherë duhet bësh atë që mundesh për të marrë veten nga metodat sfilitëse të Gattuso-s dhe Napoli ka vendosur të transformojë disa kazanë plehrash në vaska për krioterapi. Gjë që kanë bërë edhe skuadra të tjera në grumbullimet e tyre.

Ky ka qenë shpjegimi i klubit, i bërë me një postim në faqen zyrtare në Tëitter:

“Pyetja: pse përdorni kazanët? Sepse kanë hapësirë dhe janë të lartë dhe lojtarët janë të zhytur mbi mesin. Ndër të tjera kazanët përputhen me protokollin e Covid që çdo lojtarë të zhytet vetëm”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy