minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Zabaleta: E bind Messin të vijë te City - Struga.net

Zabaleta: E bind Messin të vijë te City

0

Në shtëpinë e Man. Cityt vazhdojnë të ëndërrojnë një goditje të madhe si ajo e Lionel Messit. Eshtë Pablo Zabaleta ai që rrëfen se ka biseduar shpesh me yllin e Barcelonës të cilin kërkon ta bindë për t’u transferuar në Etihad Stadium. Mbrojtësi argjentinas pohoi se Messi e ka pyetur për klubin dhe investimet që janë bërë teksa shtoi se sulmuesit katalanas do t’i pëlqente jeta dhe aventura e re në Angli…. …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy