minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Aksident në magjistralen Kërçovë-Strugë, një person humb jetën - Struga.net

Aksident në magjistralen Kërçovë-Strugë, një person humb jetën

0

Veiba D.(1941) nga Kërçova e ka humbur jetën dje pasdite pasi, duke lëvizur në rrugën magjistrale Kërçovë – Ohër, e ka goditur automjeti i tipit “Pasat” me targa bullgare.

Siç kumtoi MPB-ja, fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 18 e 15 minuta, ndërsa me “pasatin” ka drejtuar D.V. (1976) nga fshati Drugovë. Veiba në rrugë për te Qendra klinike në Kërçovë ka ndërruar jetë.

Gjatë ekspertizës, qarkullimi ka qenë në ndërperje dhe i orientuar nëpër rajonin qendror të qytetit të Kërçovës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy