minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
BDI të premten ”zbarkon” në sheshin e Strugës - Struga.net

BDI të premten ”zbarkon” në sheshin e Strugës

0

BDI të premten në ora 20.00 do të zbarkoj në sheshin e Strugës, ku do të prezantohen kandidatët e kësaj partie për zonën e pestë zgjedhore.Në këtë tubim elektoral përvec bartësit të listës Musa Xhaferri dhe kandidatit Ramiz Merko do të marri pjesë lideri i BDI-së, Ali Ahmeti si dhe lidershipi më i lartë i kësaj partie.Nga shtabi elektoral i BDI-së informojnë se kanë marr të gjitha masat që tubimi të jetë masivë dhe të reflektoj disponimin e struganëve pro opsionit fitimtar të këtij subjekti./ Strugalajm

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy