minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Dollogozhdi, ndricon si për vitin e ri (Foto) - Struga.net

Dollogozhdi, ndricon si për vitin e ri (Foto)

0
doll 1

Edhe pse po bëhen afërsisht tre muaj që nga koha që është festuar viti i ri 2014, në fshatin Dollogozhdë atmosfera duket se akoma është festive të paktën nëse i referohemi ndricimit dhe zbukurimeve që vazhdojn të stolisin rrugët e këtij lokaliteti informohet ‘’strugalajm” nga banorët local.Sipas tyre ka ardhur koha që strukturat vendore të marrin aksion për spostimin e të njëjtave sepse edhe nga ana vizuale tashmë zbukurimet e kanë humbur performancën që nga koha kur edhe u vendosën.Në prag të vitit të ri në dhjetor të vitit të kaluar në këtë fshat u zhvillua aksioni për zbukurimin dhe ndricimin e këtij fshati me kontributin edhe të bizneseve locale.

dollo 3

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy