minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ja si votuan shqiptarët, rezultate nga 100% e votave të numëruara (FOTO) - Struga.net

Ja si votuan shqiptarët, rezultate nga 100% e votave të numëruara (FOTO)

0

Portali Almakos nëpërmjet grafikoneve të mëposhtme ka sjellur rezultatet e zgjedhjeve presidenciale nëpër të gjitha vendvotimet nëpër komunat shqiptare, si dhe për cilët kandidat është votuar nga numërimi i 100 % të votave në këto vise shqiptare në Maqedoni.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy