minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Javën e kaluar Struga, Ohri dhe Dibra me 59 të infektuar me coroanvirus - Struga.net

Javën e kaluar Struga, Ohri dhe Dibra me 59 të infektuar me coroanvirus

0

Sipas të dhënave të Qendrës për Shëndet Publik në Ohër, nga 29 gushti deri më 4 shtator janë diagnostifikuar gjithsej 59 të infektuar në Ohër, Strugë dhe Dibër dhe në rajonet përreth.

Prej tyre 30 janë nga Struga, 21 nga Ohri dhe tetë pacientë nga Dibra, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas të dhënave, Ohri ka momentalisht 42 raste aktive, Struga 59 raste aktive ndërsa Dibra është me 29 raste aktive.

Që nga fillimi i epidemisë gjithsej në këto 3 qytete ka pasur gjithsej 1.114 të infektuar./Telegrafi/

Javën e kaluar Struga, Ohri dhe Dibra me 59 të infektuar me coroanvirus shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy