minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Jonuzi:Në disa vendbanime vërehet bojkoti i kryetarit të Komunës - Struga.net

Jonuzi:Në disa vendbanime vërehet bojkoti i kryetarit të Komunës

0

Bartësi i listës së PDSH-së, për Njësinë numër pesë Zija në një prononcim për ”strugalajm” konfirmon se ai të drejtën qytetare e ka realizuar në fshatin e tij të lindjes në Ladorisht rreth orës 13:30.Sipas Jonuzit për momentin procesi po shkon mirë dhe po votohet në mënyrë të qetë dhe demokratike përjashto disa vendbanime të Strugës ku vërehet bojkoti që bën kryetari i Komunës me administratën Komunale.” Në pëgjithësi votohet qetë, vërehet bojkoti në disa vendbanime që bën kryetari i Komunës me administratën komunale”,përfundon Jonuzi./ Strugalajm

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy