minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Merko vazhdon fushatën shtëpi më shtëpi - Struga.net

Merko vazhdon fushatën shtëpi më shtëpi

0

Kandidati për deputet nga BDI Ramiz Merko gjatë ditës së sotme ka realizuar një seri takimesh të dretpërdrejta me qytetarët dhe biznesin strugan raporton shtabi elektoral i kësaj partie.Merko qytetarët I ka vizituar nëpër shtëpitë e tyre ku nga afër u ka prezantuar platformën ,ofertën dhe zotimet e BDI-së në rast se kjo forcë politike merr besimin e qytetarëve.Sic njofton shtabi I kësaj partie Merko në cdo shtëpi që vizitoi si në qytet ashtu dhe në fshat hasi në mbështetje dhe aprovim të politikës së BDI-së si dhe konstatoi nga afër fitoren e pritshme më 27 prilll.Ndërkohë edhe gjatë takimeve me biznesin strugan Merko siguroi këtë të fundit se postin e deputetit do të shfrytëzoj në funksion të lobimit pran institucioneve shtetërorë që biznesi strugan të mos pengohet por të mbështetet me të gjitha mënyrat.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy