minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Sqarim për anëtarët e BDI-së, simpatizantët dhe opinionin publik - Struga.net

Sqarim për anëtarët e BDI-së, simpatizantët dhe opinionin publik

0
lista

Lista e cila është publikuar para dy ditëve në “StrugaLajm” me 40 emrat për kandidat të mundshëm për deputet për Njësinë Zgjedhore nr.5, nuk ka qen listë e radhitur sipas nominimeve por ka qen një listë e radhitur sipas numrit të rastit pa asnjë tendencë dhe qëllim të caktuar siç po pretendohet. Në vazhdim po jua paraqesim 10 propozimet e para të radhitura të listës sipas nominimeve që kan ardhur nga Këshillat Vendor thuhet në reagimin e përpiluesit të Listës i cili nuk pranon të identifikohet .

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy