minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Strugani,aksidentohet nga makina përfundon në spital - Struga.net

Strugani,aksidentohet nga makina përfundon në spital

0

Një 45 vjecar nga Struga ka përfunduar në Spitalin e Traumatologjisë në Ohër pasi është goditur nga një makinë në momentin që ecte në trotuarin e rrugës ”Brigadat proletare”.Sipas zëdhënësit të SPB-së ,Stefan Dimoski, strugani e ka pësuar në momentin që shoferi i makinës ”Mercedes” duke tentuar të evitoj përplasjen me një bicikletist ka dal jasht rrugës dhe ka goditur 45 vjecarin i cili në ato momente po ecte në trotuar.Në vendngjarje kanë dal ekipet e policisë, ndërsa 45 vjecari është dërguar për trajtim në spitalin e traumatologjisë në Ohër./ Strugalajm

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy