minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Thaci, të martën para struganëve në mbështetje të Jonuzit - Struga.net

Thaci, të martën para struganëve në mbështetje të Jonuzit

0

PDSH të martën në ora 21.00 do të zhvilloj tubimin qëndror elektoral në qytetin e Strugës në mbështetje të listës së kandidatëve për deputet dhe bartësit të saj Zija Jonuzi në garën për zonën e pestë zgjedhore .Nga shtabi elektoral i PDSH-së në Strugë konfirmojnë se takimi do të zhvillohet në hotel ”Drin”ku përvec eksponentëve më të lartë të kësaj partie do të marri pjesë edhe lideri i PDSH-së Menduh Thaci.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy