minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Xhaferri dhe Merko takim në Ladorisht - Struga.net

Xhaferri dhe Merko takim në Ladorisht

0

Bartësi i listës së BDI-së, për Njësinë pesë Musa Xhaferri i shoqëruar nga kandidati për deputet i kësaj partie Ramiz Merko mbrëmë pati një takim joformal me aktivistët dhe mbështetësit e kësaj partie në zyrën e shtabit elektoral të BDI në fshatin Ladorisht.Ky takim sipas zyrës për informim të shtabit elektoral të BDI-së në Strugë kaloi në një atmosferë debati demokrati ku aktivistët dhe simpatizantët e kësaj partie nga ky lokalitet u informuan nga afër nga zv/kryeministri Musa Xhaferri dhe kandidati për deputet reth platoformës politike të BDI dhe qëndrimeve zyrtare që kjo parti mbron në kuadër situatës së fundit pas zgjedhjeve presidenciale.Sipas shtabit të BDI-së në Strugë aktivistët dhe qytetarët e paranishëm në zyrën elektorale të BDI-së në Ladorisht u ndan të kënaqur nga ky takim për faktin se nga afër në mënyrë burimore u informuan nga zv/kryeministri Xhaferri dhe kandidati Merko.

b3

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy