minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
​Përdoruesit në të gjithë botën raportojnë probleme me qasjen në internet - Struga.net

​Përdoruesit në të gjithë botën raportojnë probleme me qasjen në internet

0

Përdoruesit e internetit në të gjithë botën kanë raportuar probleme të lidhjes në platforma.

Down Detector, i cili gjurmon statusin e faqeve të internetit, zbulon një rritje të ndërprerjeve në disa ueb faqe dhe shërbime në internet……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy