minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
A duhet të fikni Wifi-në natën? - Struga.net

A duhet të fikni Wifi-në natën?

0

Ju mund të mos e kuptoni, por edhe kur Wi-Fi nuk po përdoret, ai ende dërgon valë për pajisjet që të lidhen dhe të komunikojnë me të. Kjo do të thotë që ndërsa flini, ruteri juaj pa tel lëshon rrezatim EMF përmes këtyre……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy