minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Amazon vjen me një pajisje dhe aplikacion që llogarit yndyrën e trupit bazuar në selfie - Struga.net

Amazon vjen me një pajisje dhe aplikacion që llogarit yndyrën e trupit bazuar në selfie

0

Si kompanitë e tjera të teknologjisë, Amazon dëshiron të përfshihet në fushën e palestrës dhe shëndetit.

Amazon njoftoi të enjten programin e ri të anëtarësimit “Halo” dhe një orë për palestër.

Ora, e……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy