minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Aplikacioni spiunoi protestuesit në Bjellorusi: Google e hoqi atë nga Play Store - Struga.net

Aplikacioni spiunoi protestuesit në Bjellorusi: Google e hoqi atë nga Play Store

0

Google ka hequr nga dyqani i saj Google Play aplikacionin celular Nexta Live, i cili mblodhi të dhëna private për protestuesit nga Bjellorusia.

Aplikacioni u krijua nga disa të panjohur dhe ishte në dispozicion për tre javë në dyqanin zyrtar të Google Play, u……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy