minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Apple sjell rregullim të plotë të sistemit operativ - Struga.net

Apple sjell rregullim të plotë të sistemit operativ

0

Apple ka lëshuar një beta publike të sistemit të saj të ri operativ MacOS për kompjuterët.

Përditësimi mban emrin Big Sur dhe MacOS 11, duke shënuar rishikimin e parë të madh numerik që kur lëshoi ​​MacOS X pothuajse 20 vjet më……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy