minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Çfarë është WeChat dhe pse Trump dëshiron ta ndalojë? - Struga.net

Çfarë është WeChat dhe pse Trump dëshiron ta ndalojë?

0

Presidenti Donald Trump nënshkroi një urdhër ekzekutiv që i jep aplikacionit kinez të mesazheve WeChat 45 ditë para se të ndalohet në Shtetet e Bashkuara.

Masa vjen njëkohësisht me një urdhër të ngjashëm ekzekutiv kundër……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy