minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
E vutë re ndryshimin e fundit? Google respekton rregullat dhe përcjell mesazh - Struga.net

E vutë re ndryshimin e fundit? Google respekton rregullat dhe përcjell mesazh

0

Google bëhet i ndjeshëm dhe në çështjen e ditës, COVID-19. Së fundi, edhe ju e keni vënë re një “Google Doodle” për të theksuar rëndësinë e vënies së maskës. Faqja gjigantit të kërkimit po shfaq……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy