minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Facebook dhe Instagram një hap më afër bashkimit, një opsion i ri po testohet - Struga.net

Facebook dhe Instagram një hap më afër bashkimit, një opsion i ri po testohet

0

Përdoruesit e Instagram kanë qenë në gjendje të ndajnë historitë e tyre në llogarinë e tyre në Facebook për disa kohë. Tani është hedhur një hap tjetër drejt bashkimit të këtyre dy platformave.

Disa përdorues……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy