minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Facebook dhe Twitter fshijnë pretendimet e Trumpit për koronavirusin - Struga.net

Facebook dhe Twitter fshijnë pretendimet e Trumpit për koronavirusin

0

Rrjetet sociale Facebook dhe Twitter kanë larguar disa postime të presidentit amerikan, Donald Trump, dhe fushatës së tij për shkelje të politikave kundër përhapjes së dezinformimit rreth koronavirusit.

Facebook ka fshirë një video të……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy