minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Fama vjen me pasoja, 2 yjet e TikTok rrezikojnë burgun - Struga.net

Fama vjen me pasoja, 2 yjet e TikTok rrezikojnë burgun

0

Fama ka edhe pasoja. Kështu e kanë pësuar edhe dy yje të TikTok-ut në Los Angeles të SHBA-së. Bryce Hall dhe Blake Gray janë akuzuar nga autoritetet për organizmin e festave të mëdha duke thyer rregullat e koronavirusit.

Ata kanë miliona……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy