minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Google Chrome i ri do të jetë 10% më i shpejtë me funksionet e reja - Struga.net

Google Chrome i ri do të jetë 10% më i shpejtë me funksionet e reja

0

Siç edhe ka premtuar, Google ka implementuar funksionin e ri për organizimin e tabeve. Përdoruesit e Chrome tani mund të grupojnë tabet në dritaret e tyre të shfletuesit.

Grupet e tabeve mund të personalizohen, ato mund të emërtohen dhe të……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy