minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
“Google” mbyll shërbimin “Google Play Music” - Struga.net

“Google” mbyll shërbimin “Google Play Music”

0

Aplikacioni “Google Play Music”, shërbimi i muzikës me pajtim i kompanisë teknologjike “Google” do të mbyllë dyert e tij në tetor dhe do të zëvendësohet plotësisht nga “YouTube Music”, njoftoi sot kompania, që prej……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy