minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Google prezanton konkurrentin të Apple AirDrop - Struga.net

Google prezanton konkurrentin të Apple AirDrop

0

Versioni përfundimtar i opsionit Nearby Share është në dispozicion për të gjithë përdoruesit.

Shpërndarja do të bëhet në disa faza dhe kompania premton mbështetje deri në disa javë për të gjithë telefonët……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy