minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Hakerimi përmes kompanisë SolarWinds, ka ndikuar tek agjensitë qeveritare dhe lokale - Struga.net

Hakerimi përmes kompanisë SolarWinds, ka ndikuar tek agjensitë qeveritare dhe lokale

0

Agjencia e Sigurisë Kibernetike tha të mërkurën se një fushatë spiunazhi kibernetik që u bë publike në fillim të këtij muaji ka prekur qeverinë federale dhe ato lokale, megjithëse dha pak hollësi të mëtejshme.

Fushata e……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy