minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Ia sheh sherrin Samsung Galaxy S5 - Struga.net

Ia sheh sherrin Samsung Galaxy S5

0

Nuk ju pëlqen pamja e Samsung Galaxy S5? Ju me siguri që do t’ju pëlqejë lajmi se kompania koreane Samsung do të zëvendësojë drejtorin e dizajnit, Chang Dong-hoon, me një të ri. Dong-hoon dha dorëheqjen javën e kaluar, dhe Samsung pranoi kërkesën. Gjiganti i teknologjisë është kritikuar shumë që vazhdon të përdorë plastikën në pajisjet e saj të cilësisë së lartë. Vendin e Chang ka shumë mundësi që ta zërë Lee Min-hyouk, zëvendës presidenti i dizajnit të celularit. Kjo bën që 42vjeçari Lee të jetë shefi më i ri ekzekutiv në kompani. Ndërsa Chang është kritikuar për pamjen e Samsung Galaxy S5, i riu Lee ka marrë vlerësime pozitive brenda kompan… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy