minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Instagram sapo ka lansuar tiparin e saj të ri - Struga.net

Instagram sapo ka lansuar tiparin e saj të ri

0

Ky tipar ishte testuar më parë në Brazil përpara një nisje ndërkombëtare në mbi 50 vende.

Përdoruesit tani do të jenë në gjendje të regjistrojnë video të shkurtra që mund të ndahen me miqtë dhe të redaktohen me……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy