minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Internet Sky probleme me rrjetin - Struga.net

Internet Sky probleme me rrjetin

0

Kompania tha se po punonte për të zgjidhur problemet, të cilat erdhën pasi shumë njerëz po punojnë nga shtëpia si pjesë e bllokimit në Mbretërinë e Bashkuar, transmeton lajmi.net.

Çështjet dukeshin se ishin veçanërisht të përhapura në Cornwall, për të cilat Sky tha se ishin gjurmuar në një problem teknik.

Independent shkruan që kompania iu përgjigj përdoruesve për të kërkuar falje për çështjet dhe u kërkoi atyre që të ruanin vëmendjen në faqen e statusit të Sky, i cili lejon klientët të kontrollojnë nëse shërbimet e tyre janë në internet.

Kompania e monitorimit të rrjetit ThousandEyes tha se raportet për ndërprerje globale ishin rritur 42% që nga mesi i shkurtit, por që shërbimet në internet ishin kryesisht duke qëndruar të qëndrueshme, pavarësisht nga fluksi i trafikut të ri. /Lajmi.net/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy