minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
iPhone 12 pritet të lansohet me vonesë, rritet edhe çmimi i tij - Struga.net

iPhone 12 pritet të lansohet me vonesë, rritet edhe çmimi i tij

0

Edhe pse pritej që seria e re e iPhone të lëshohej në fillim të shtatorit, duket se një gjë e tillë nuk do të ndodhë.

Madje, jo vetëm vonë por edhe me çmim më të lartë.

Mësohet se iPhone 12 (iPhone 12 Max dhe iPhone……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy