minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
iPhone lëshon një tipar të ri - Struga.net

iPhone lëshon një tipar të ri

0

Një tipar i ri që do të lëshohet si pjesë e iOS 14 lejon që telefonat të dinë kur janë prekur në pjesën e pasme dhe të përgjigjen në përputhje me rrethanat.

Përdoruesit mund t’i thonë telefonit të……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy