minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Jeni kurioz të dini cila është fotoja e parë e publikuar në historinë e Instagram? - Struga.net

Jeni kurioz të dini cila është fotoja e parë e publikuar në historinë e Instagram?

0

Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, u lançua më 6 tetor të vitit 2010.

Bashkëthemeluesit e aplikacionit, Kevin Systrom dhe Mike Krieger i kanë kushtuar një përkujdesje të veçantë zhvillimit të aplikacionit për……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy