minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Lansohet Instagram Reels që lejon njerëzit të krijojnë video të shkurtra dhe me muzikë - Struga.net

Lansohet Instagram Reels që lejon njerëzit të krijojnë video të shkurtra dhe me muzikë

0

Instagram po tenton të tërheqë disa përdorues nga TikTok-u, me Reels, i cili po vjen në treg në më shumë se 50 vende, përfshirë SHBA, Britani të Madhe, Japoni dhe Australi, si në iOS ashtu edhe në Android.

Ngjashëm me TikTok, Reels……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy