minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Microsoft lançon Office Online - Struga.net

Microsoft lançon Office Online

0

Microsoft ka realizuar ridizajnimin e Office Web Apps në Office Online, duke e prezantuar gjatë ditës së enjte, vetëm një ditë pasi kompania prezantoi ndërrimin e emrit për ngarkesë në cloud nga SkyDrive në OneDrive.Brendimi i ri, i zbuluar pjesërisht muajin e kaluar, është dizajnuar për të thjeshtuar versionet pa pagesë të uebit të Microsoft Excel Word dhe PowerPoint, që dallohen nga Office Web Apps. “Ne dëgjuam nga konsumatorët që përfshirja e Apps në emrin tonë ishte hutues,” pranon Amanda Lefebvre nga Microsoft. Pjesa me aplikacione ishte hutuese ku disa mund të mendonin që Office Web Apps ishin aplikacione që mund të instaloheshin për da… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy