minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Punonjësit e teknologjisë zhvendosen nga Lugina e Silikonit gjatë pandemisë - Struga.net

Punonjësit e teknologjisë zhvendosen nga Lugina e Silikonit gjatë pandemisë

0

Disa punonjës të sektorit teknologjik, të cilët u zhvendosën në San Françisko për të punuar për kompanitë Google, Facebook, Twitter dhe kompani të tjera, tani po zhvendosen në pjesë të tjera të Shteteve të Bashkuara ku……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy